KASPROF SECURITY LIGA PRINIESLA NOVINKY

NADŠENCI BOJOVÝCH A SILOVÝCH ŠPORTOV SI NA ŠIESTOM ROČNÍKU KASPROF SECURITY LIGY PRIŠLI NA SVOJE. V RABČI SA STRETLI AMATÉRSKI ZÁPASNÍCI ZMIEŠANÉHO BOJOVÉHO UMENIA, ZAČIATOČNÍCI V ARMWRESTLINGU SPOLU SO SLOVENSKOU ŠPIČKOU. ŠPORTOVÁ AKCIA PRILÁKALA DO ŠPORTOVEJ HALY AJ STOVKY DIVÁKOV.

ÚSPEŠNÍ ORAVSKÍ ŠPORTOVCI PETER KASAN A ĽUBOMÍR JAGNEŠÁK ZAČALI V ROKU 2010 UNIKÁTNY PROJEKT SPOJENIA MMA A ARMWRESTLINGU. VYTVORILI TAK PRIESTOR ZAČÍNAJÚCIM ŠPORTOVCOM, KTORÍ SA MÔŽU ZVIDITEĽNIŤ A ZÁROVEŇ SA DOSTAŤ NA SÚŤAŽE VYŠŠIEHO CHARAKTERU. PETER KASAN, KTORÝ SA STAL SÚČASŤOU NOVOZVOLENÉHO VÝKONNÉHO VÝBORU SAPR, PRINIESOL OPROTI MINULÉMU ROČNÍKU DO SÚŤAŽE VIACERÉ ZMENY. PRVÝ KRÁT V HISTÓRIÍ SA SPOJILA MEDZINÁRODNÁ MMA A ARMWRESTLING LIGA SO SLOVENSKÝM POHÁROM.

OKREM ZAUJÍMAVÝCH A NAPÍNAVÝCH ZÁPASOV V PODOBE ŠTANDARDNEJ KVALIFIKÁCIE NECHÝBALA ANI VEČERNÁ ČASŤ, KDE SA PREDSTAVILI VÍŤAZI JEDNOTLIVÝCH KATEGÓRIÍ. TÍ ZÍSKALI AJ HODNOTNÉ CENY. ZLATO A ZASLÚŽENÉ VÍŤAZSTVO SI ODNIESLI AJ MIKOLAJ POLKA, FILIP SOSKA ČI PETER KURÁK. AJ KEĎ IDE O PRETEKY AMATÉROV, SÚŤAŽ BOLA OPÄŤ PROFESIONÁLNE A POMPÉZNE PRIPRAVENÁ NAJMÄ VĎAKA PODPORE SPONZOROV A ZANIETENÝM ORGANIZÁTOROM. ICH CIEĽOM JE NEUSTÁLE POSÚVAŤ LIGU DOPREDU A ZVYŠOVAŤ TAK PRESTÍŽ TEJTO ZNÁMEJ ORAVSKEJ SÚŤAŽE.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*