KNIHA O ORAVE VYTVORENÁ Z NEBA

VIDIEŤ ORAVU V NETRADIČNEJ PODOBE BUDÚ MÔCŤ ČITATELIA AJ VĎAKA NOVEJ PUBLIKÁCII S NÁZVOM ORAVA Z NEBA. PRIPRAVUJE JU VYDAVATEĽSTVO CBS. KNIHA UNIKÁTNYCH LETECKÝCH FOTOGRAFIÍ PREDSTAVUJE NAJKRAJŠIE A NAJVÝZNAMNEJŠIE PRÍRODNÉ A HISTORICKÉ MIESTA REGIÓNU.

OBRAZOVÁ PUBLIKÁCIA PREDSTAVUJE ORAVSKÝ REGIÓN POHĽADOM FOTOGRAFA A PILOTA MILANA PAPRČKU. VŠETKY FOTOGRAFIE SÚ ZHOTOVENÉ Z LIETADLA. KNIHA JE POSTAVENÁ NA VÝHODÁCH FOTOGRAFICKÝCH SNÍMOK, KTORÉ NEPOZNAJÚ JAZYKOVÉ BARIÉRY A VEDIA BEZ SLOV SPROSTREDKOVAŤ UMELECKÉ POSOLSTVO AUTORA. PESTRÁ PALETA FAREBNÝCH FOTOGRAFIÍ ZACHYTÁVA MAJESTÁTNE PANORÁMY HORSKÝCH KONČIAROV, MALEBNE ZVLNENÉHO PODHORIA I ALE I PÔSOBIVÉ DETAILY ORAVY. ČITATEĽOM SA TAK ODKRÝVA KRAJINA ČLOVEKOM NENARUŠENÁ, ALE I PRETVORENÁ MNOHÝMI GENERÁCIAMI.

PROJEKT „ORAVA Z NEBA“ JE VZORKOU ATRAKTIVÍT, KTORÉ MÔŽU REGIÓN, SAMOSPRÁVY A RÔZNE PODNIKATEĽSKÉ SUBJEKTY PONÚKNUŤ. SNÍMKY POSKYTUJÚ AJ OBJAVNÉ POHĽADY NA MENEJ ZNÁME, ALE ZÁROVEŇ ZAUJÍMAVÉ ZÁKUTIA KRAJINY. ZÁROVEŇ SÚ OBSIAHLOU PREZENTÁCIOU VHODNOU PRE ZAHRANIČNÝCH HOSTÍ A TURISTOV.

DOPLNKOM K FOTKÁM JE ICH POPIS S PREKLADOM DO ANGLIČTINY. ICH SÚČASŤOU SÚ AJ PÔSOBIVÉ BÁSNE VIACERÝCH SPISOVATEĽOV. NOVÚ KNIHU SI BUDÚ MÔCŤ ČITATELIA ZAKÚPIŤ UŽ ZAČIATKOM BUDÚCEHO ROKA.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*