MLADÍ ODBORNÍCI PREDSTAVIA NÁMESTOVO BUDÚCNOSTI

FUNGUJÚCE MESTO BUDÚCNOSTI, V KTOROM JE RADOSŤ ŽIŤ, PRACOVAŤ, TRÁVIŤ VOĽNÝ ČAS ALEBO OBJAVIŤ TURISTICKÉ ZAUJÍMAVOSTI. PRÁVE TÁTO MYŠLIENKA INŠPIROVALA SKUPINU DVADSIATICH ODBORNÍKOV PRI TVORBE KONKRÉTNYCH NÁPADOV A ZLEPŠENÍ PRE HORNÚ ORAVU.

V RÁMCI PROJEKTU #NÁMESTOVOBUDÚCNOSTI SA STRETLI ARCHITEKTI, MARKETÉRI, DIZAJNÉRI AKO I ĎALŠÍ PROFESIONÁLI NA PRACOVNOM WORKSHOPE V NÁMESTOVE. SPOLOČNE TVORILI REÁLNE NÁVRHY A RIEŠENIA NA ZLEPŠENIE SÚČASNEJ SITUÁCIE ORAVSKÉHO REGIÓNU. VYCHÁDZALI PRITOM Z VÝSKUMU, KDE MAPOVALI POTREBY A NÁZORY OBYVATEĽOV.

PROJEKT UNIVERZÁLNEJ ROZHĽADNE ČI LOKÁLNEHO MÉDIA SÚ JEDNÝMI ZO ŠIESTICH NÁVRHOV, NA KTOROM JEDNOTLIVÉ TÍMY PRACOVALI. DÔRAZ KLÁDLI NA INOVÁCIE AKO ZLEPŠIŤ INFORMAČNÉ ŠTRUKTÚRY NA MIESTNEJ I REGIONÁLNEJ ÚROVNI. SPOLOČNE NAVRHLI AJ ZLEPŠENIA, V KTORÝCH MÔŽE REGIÓN PROFITOVAŤ.

SPOLOČNÚ VÍZIU PRE ROZVOJ ORAVY PREDSTAVIA UŽ 24.9. 2016 V DOME KULTÚRY V NÁMESTOVE. NEBUDE CHÝBAŤ ANI DISKUSIA S VLADIMÍROM LEDECKÝM, STAROSTOM OBCE ROKA SPIŠSKÝ HRHOV A PRIMÁTOROM NÁMESTOVA, JÁNOM KADEROM.

PROJEKT #NÁMESTOVOBUDÚCNOSTI PODPORILA MIESTNA STROJÁRENSKÁ FIRMA AKO I ĎALŠÍ MIESTNI PODNIKATELIA A INŠTITÚCIE.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*