NA ORAVE SA STRETLI TIE NAJSILNEJŠIE RUKY

NA ORAVE SA STRETLI TIE NAJSILNEJŠIE RUKY Z CELÉHO SLOVENSKA. AJ TAK BY SA DALO CHARAKTERIZOVAŤ REPREZENTAČNÉ SÚSTREDENIE SLOVENSKÝCH ARMWRESTLEROV VO VAVREČKE. KASPROF SECURITY CROSS GYM 365 SA STAL MIESTOM TRÉNINGU ŠPORTOVCOV, KTORÍ SA PRIPRAVUJÚ NA BLÍŽIACE SA MAJSTROVSTVÁ SVETA V PRETLÁČANÍ RUKOU V BULHARSKU. ČESTNÝM HOSTITEĽOM SÚSTREDENIA BOL GENERÁLNY MANAŽÉR SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE PRETLÁČANIA RUKOU PETER KASAN. SPOLU S VICEPREZIDENTOM ĽUBOMÍROM JAGNEŠÁKOM OKREM ŠPORTOVÝCH TRIUMFOV UŽ NIEKOĽKO ROKOV ÚSPEŠNE PRIPRAVUJÚ AMATÉRSKU KASPROF SECURITY LIGU V PRETLÁČANÍ RUKOU. SVOJE BRILANTNÉ ŠPORTOVÉ ÚSPECHY A NIEKOĽKOROČNÉ SKÚSENOSTI Z ARMWRESTLINGU SA SNAŽILI ODOVZDAŤ AJ V CENNÝCH RADÁCH VŠETKÝM NOMINOVANÝM PRETEKÁROM. NA TRÉNING PRIŠIEL AJ PREZIDENT SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE PRETLÁČANIA RUKOU JÁN GERMÁNUS. RASTÚCU FORMU PREDVIEDLO POČAS SÚSTREDENIA 28 REPREZENTAČNÝCH PRETEKÁROV ZO SLOVENSKA. SVOJE VÝSOSTNÉ POSTAVENIE NA ARMWRESTLINGOVOM NEBI IDÚ DO BULHARSKA OBHÁJIŤ VIACERÍ NIEKOĽKONÁSOBNÍ MAJSTRI SVETA. ZAUJÍMAVÁ VŠAK BOLA AJ ÚČASŤ 30 POĽSKÝCH REPREZENTANTOV, KTORÍ PREDVIEDLI VÝBORNÚ KONDÍCIU.
NÁROČNÝ TRÉNING, NA KTOROM SI VŠETCI PREVERILI SVOJU PRIPRAVENOSŤ, SLEDOVALO ODBORNÉ OKO REPREZENTAČNÉHO TRÉNERA JUNIOROV GABRIELA HARČARIKA A REPREZENTAČNÉHO TRÉNERA SENIOROV TOMÁŠA KISSA.
PRE ORGANIZÁTOROV SÚSTREDENIA BOLA DÔLEŽITÁ AJ PRIATEĽSKÁ ATMOSFÉRA, KTORÁ TAKISTO PRISPIEVA K LEPŠEJ VÝKONNOSTI REPREZENTANTOV. AJ KEĎ MAJSTROVSTVÁ SVETA V ARMWRESTLINGU ZAČÍNAJÚ 1. OKTÓBRA 2016, VÄČŠINA ŠPORTOVCOV BUDE MAŤ DOSTATOK ČASU NA REGENERÁCIU A VYLADENIE FORMY. CENNÉ KOVY MAJÚ NA DOSAH VIACERÍ. ZOSTÁVA DÚFAŤ A VERIŤ, ŽE OBSTOJA AJ V NÁROČNEJ KONKURENCII V BULHARSKU.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*