ORAVSKÝ CYKLOMRATÓN 2016 – Viac ako pol tisíc bikerov zdolalo oravský pretek ŽUPATOUR

Prvá júlová sobota patrila v poradí už štvrtému preteku Žilinskej ŽUPATOUR 2016. Deviaty ročník Oravského cyklomaratónu prilákal do Dolného Kubína 584 pretekárov na horských bicykloch. Počasie bolo rovnako ako pred týždňom v Súľove veľmi horúce, preto nás teší, že bikeri aj tak vyrazili a zdolali náročné trasy. Tá najkratšia mala 25 kilometrov, polmaratón 43 a najdlhší maratón až 80 kilometrov,“ priblížil koordinátor Žilinskej ŽUPATOUR Slavomír Strečanský. Oravská príroda ponúkla účastníkom župnej súťaže nádherné prostredie na lúkach i v lesoch, pričom najvyšší bod trate bol až vo výške 1050 m n. m.

Skladba Heavy Drums Bass od interpreta Audionautix je zahrnutá do licencie Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Interpret: http://audionautix.com/

Skladba Bustin Loose (with lead) od interpreta Audionautix je zahrnutá do licencie Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Interpret: http://audionautix.com/

Skladba Heavy Action od interpreta Audionautix je zahrnutá do licencie Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Interpret: http://audionautix.com/

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*