ALEX TRIEBEĽ ZÍSKAL NA EURÓPSKOM ŠAMPIONÁTE CENNÝ KOV

ALEX TRIEBEĽ SI Z PRÍMORSKÉHO LETOVISKA PRI ČIERNOM MORI ALBENY, KDE SA USKUTOČNILI MAJSTROVSTVÁ EURÓPY JUNIOROV, ODNIESOL CENNÝ KOV. BOX CLUB TRIEBEĽ ZAZNAMENAL ĎALŠÍ ÚSPECH A ORAVA TAK PÍŠE HISTÓRIU SLOVENSKÉHO BOXU.

NA 15-ROČNÉHO ORAVČANA ČAKALA V BULHARSKU SILNÁ KONKURENCIA. VO VÁHOVEJ KATEGÓRII DO 57 KG S NÍM SÚPERILO ĎALŠÍCH DEVÄTNÁSŤ BOXEROV. ALEX POSLEDNÉ MESIACE PORIADNE ZABRAL A VÝKONNOSTNE SA VYPRACOVAL VEĽMI VYSOKO. VYLEPŠIL NAJMÄ KONDÍCIU A DOLADIL TECHNIKU. VĎAKA PRESNE TRIAFANÝM ÚDEROM A KVALITNEJ OBRANE NAPLNIL AMBÍCIE A Z EURÓPSKEHO ŠAMPIONÁTU PRINIESOL BRONOVÚ MEDAILU. ZÁROVEŇ TO BOLA PRÍLEŽITOSŤ POROVNAŤ SA S EURÓPSKOU ŠPIČKOU.

MLADÝ ŠPORTOVEC, KTORÝ SA BOXU VENUJE OD SVOJICH ÔSMYCH ROKOV, SA POCTIVO PRIPRAVOVAL NA SÚŤAŽ POD VEDENÍM TRÉNERA A OTCA PETRA TRIEBEĽA.

PRI TRÉNINGU MU SPARING PARTNERA V RINGU ROBILA AJ STARŠIA SESTRA JESSICA, KTORÁ SI PREDNEDÁVNOM ODNIESLA SVOJ DRUHÝ TITUL MAJSTERKY EURÓPY.

ALEX TRIEBEĽA SA BOXU VENUJE NAPLNO. ANI PO POSLEDNOM ÚSPECHU NEZAHÁĽA A S NASADENÍM POKRAČUJE S PRÍPRAVAMI NA ĎALŠIE BOXERSKÉ SÚŤAŽE.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.