DETSKÉ CYKLOPRETEKY MAJÚ SVOJICH VÍŤAZOV

AREÁL LYŽIARSKEHO STREDISKA V SIHELNOM SA ZMENIL NA CYKLISTICKÚ DRÁHU. NA ŠTART PRVÉHO ROČNÍKA DETSKEJ CYKLISTICKEJ SÚŤAŽE ŽIAKOV ZÁKLADNÝCH ŠKÔL SA POSTAVILO 66 CYKLISTOV Z ÔSMYCH ORAVSKÝCH OBCÍ. NOVÝ FORMÁT DETSKÉHO CYKLO ZÁVODU SA OSVEDČIL NAJMÄ VĎAKA DOBREJ ORGANIZÁCII ZÁKLADNEJ ŠKOLY V RABČI. VÝRAZNE K TOMU PRISPELO ŠPORTOVÉ PROSTREDIE BIKE PARKU GRÚNIKY A UPRAVENÁ CYKLISTICKÁ TRAŤ . TÁ BOLA DĹŽKOU ČI TECHNICKOU NÁROČNOSŤOU PRISPÔSOBENÁ VEKU ÚČASTNÍKOV.
PO ÚVODNOM PRIVÍTANÍ A VYSVETLENÍ PRAVIDIEL SA JEDNOTLIVÝ PRETEKÁRI POSTAVILI NA ŠTARTOVÚ ČIARU. MEDZI CHLAPČENSKÝM OSADENSTVOM NECHÝBALI ANI DIEVČATÁ. POČAS PRETEKOV ZDOLÁVALI CYKLISTI AJ NÁROČNÉ ÚSEKY A STÚPANIA, KTORÉ PREVERILI NAJMÄ ICH KONDÍCIU A ZDATNOSŤ.
PRVÉ MIESTO A ZLATÚ MEDAILU SI ODNIESOL PAVOL KRAMARČÍK. STRIEBORNÚ PRIEČKU OBSADIL DOMINIK BELICAJ. BRONZ A TRETIE MIESTO ZÍSKAL DOMINIK OSELSKÝ.
PAVOL KRAMARČÍK, OCENENÝ
NEZAOSTÁVALI ANI DIEVČATÁ. PRVÉ TRI MIESTA PATRILI NATÁLII BRIŠÁKOVEJ, ANNA KEKELÁKOVEJ A JANKE BODNÁROVEJ. V SÚŤAŽI DRUŽSTIEV ZVÍŤAZILA ZÁKLADNÁ ŠKOLA KOMENSKÉHO Z NÁMESTOVA A ZÁKLADNÁ ŠKOLA SIHELNÉ. ORGANIZÁTORI VERIA, ŽE AJ VĎAKA TAKÝMTO SÚŤAŽIAM PODPORIA ZÁUJEM DETÍ O ŠPORTOVÉ AKTIVITY.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.