DOBROVOĽNÍ HASIČI MAJÚ ĎALŠÍ DÔVOD NA RADOSŤ

DOBROVOĽNÍ HASIČI V MÚTNOM MAJÚ ĎALŠÍ DÔVOD NA RADOSŤ. K REPASOVANEJ TATRE IM DO ICH VÝBAVY PRIBUDLO ĎALŠIE VOZIDLO. DOBRÉ TECHNICKÉ ZÁZEMIE HASIČSKÉHO ZBORU JE PRE OBEC PRIORITOU. PRÁVE PRETO SA TU SNAŽIA O TO, ABY DOBROVOĽNÁ POŽIARNA OCHRANA SLOVENSKEJ REPUBLIKY DOSTALA TECHNIKU, AKÚ SI PRÁVOM ZA SVOJU DOBROVOĽNÚ OBETAVÚ PRÁCU ZASLUHUJE.

SAMOSPRÁVA ZAKÚPILA NOVÉ VOZIDLO, KTORÉ BUDE SLÚŽIŤ PRI ZÁCHRANE ŽIVOTOV A MAJETKU OBYVATEĽOV. VLASTNÉ FINANČNÉ ZDROJE SA TAK OBEC ROZHODLA INVESTOVAŤ DO LEPŠEJ TECHNICKEJ VYBAVENOSTI MIESTNYCH HASIČOV. ZA PRÍTOMNOSTI POZVANÝCH HOSTÍ A HASIČOV AUTO SLÁVNOSTNE POŽEHNALI A NESKÔR HO DO UŽÍVANIA DOBROVOĽNÍKOM ODOVZDAL STAROSTA OBCE MARIÁN MURÍN.

NOVÉ AUTO S VÝBAVOU BUDE K DISPOZÍCII TAKMER 70 HASIČOM. OKREM HADÍC OBSAHUJE VŠETKY POTREBNÉ VECI, KTORÉ UMOŽNIA LEPŠIU KOORDINÁCIU PRI ZÁSAHU.

MIESTNI HASIČI SA STRETLI AJ NA KULTÚRNOM PROGRAME, KDE VYSTÚPILI ŽIACI ZO ZÁKLADNEJ ŠKOLY. TANEČNÝMI A HUDOBNÝMI VYSTÚPENIAMI IM SYMBOLICKY POĎAKOVALI ZA OBETAVÚ PRÁCU, PRI KTOREJ NERAZ NASADZUJÚ SVOJE VLASTNÉ ŽIVOTY. DOBROVOĽNÍ HASIČI PRITOM PRACUJÚ V MÚTNOM UŽ 85 ROKOV.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.