JESSICA TRIEBEĽOVÁ PÍŠE HISTÓRIU ŽENSKÉHO BOXU NA SLOVENSKU

JESSICA TRIEBEĽOVÁ Z KLINA SI ZO ŠAMPIONÁTU V ŽENSKOM BOXE PRINIESLA ZLATO. DOMA JU PRIVÍTALA S BLAHOŽELANÍM RODINA A KAMARÁTI. MAJSTROVSTVÁ EURÓPY MLADŠÍCH A STARŠÍCH DORASTENIEK V TURECKU ZASTUPOVALA AKO JEDINÁ REPREZENTANTKA NAŠEJ KRAJINY. BOXU, KU KTORÉMU JU PRIVIEDOL OTEC PETER TRIEBEĽ, SA VENUJE UŽ OD MALIČKA.

NA ŠAMPIONÁTE ABSOLVOVALA SVOJU PREMIÉRU. V ŠTVRŤFINÁLE PORAZILA UKRAJINSKÚ SÚPERKU JAROSLAVU MARINČUKOVU. V SEMIFINÁLOVOM DUELI JU ČAKALA ELISE JACQUELINE GLYNNOVÚ Z ANGLICKA A SVOJIM VÝKONOM SI MLADÁ BOXERKA VYBOJOVALA JEDNOZNAČNE VÍŤAZSTVO U VŠETKÝCH ROZHODCOV. VO FINÁLE JU V RINGU ČAKALA RUSKÁ PÄSTIARKA VALERIA RODIONOVÁ, S KTOROU UŽ MALA SKÚSENOSŤ Z TURNAJA V SRBSKU. VTEDY SI NA KONTO PRIPÍSALA SVOJU PRVÚ PREHRU. PÄŤ ROKOV TVRDEJ DRINY, ODRIEKANIA A POCTIVÝCH TRÉNINGOV VŠAK V KONEČNOM DÔSLEDKU PRINIESLI ÚSPECH. TALENTOVANÁ KLIŇANKA PORAZISLA SVOJU SÚPERKU 2:1 NA BODY A STALA SA TAK PRVOU MAJSTERKOU EURÓPY.

RADOSŤ Z JEJ VÍŤAZSTVA NESKRÝVAL NAJMÄ OTEC PETER TRIEBEĽ. POMPÉZNE PRIVÍTANIE V KOLIBE SVEDČILO O VEĽKEJ PODPORE, KTORÚ JESSICA MÁ VO SVOJEJ RODINE. TÝMTO ÚSPECHOM SA ZAČALA PÍSAŤ HISTÓRIA SLOVENSKÉ BOXU. JESSICINA SNAHA VŠAK ZĎALEKA NEKONČÍ.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.