KASPROF SECURITY LIGA OPÄŤ V ZNAMENÍ KVALITNÝCH ZÁPASNÍKOV

ZAŽIŤ ATMOSFÉRU PRESTÍŽNEHO PODUJATIA AKO AJ ZAUJÍMAVÉ ŠPORTOVÉ OSVIEŽENIE MOHLI ÚČASTNÍCI A DIVÁCI NA 7.ROČNÍKU KASPROF SECURITY LIGY V RABČI. SPOJENIE ZMIEŠANÉHO BOJOVÉHO UMENIA A ARMWRESTLINGU VYVRCHOLILO AKČNÝMI ZÁPASMI AMATÉRSKYCH ČI PROFESINÁLNYCH BORCOV NIELEN ZO S LOVENSKA ALE I ZAHRANIČIA.

ZVUČNÉ MENO ÚSPEŠNÉHO SLOVENSKÉHO ŠPORTOVCA PETRA KASANA STOJÍ ZA ORGANIZÁCIOU MEDZINÁRODNEJ MMA A ARMWRESTLING LIGY SO SLOVENSKÝM POHÁROM. DO POVEDOMIA VEREJNOSTI SA DOSTAL NIELEN TITULOM MAJSTRA SVETA, ALE NAJMÄ ODHODLANÍM VYTVÁRAŤ PODMIENKY PRE ŠPORTOVCOV A PROFILOVAŤ ĎALŠÍCH TALENTOVANÝCH ZVERENCOV, KTORÍ ZAZNAMENÁVAJÚ ÚSPECHY NA EURÓPSKYCH ČI SVETOVÝCH SÚŤAŽIACH.

SLOVENSKÁ NÁRODNÁ LIGA PRETLÁČANIA JE ZÁROVEŇ NAJVYŠŠOU DLHODOBOU SÚŤAŽOU JEDNOTLIVCOV AJ DRUŽSTIEV V PRETLÁČANÍ RUKOU NA SLOVENSKU. V ORAVSKEJ OBCI SÚŤAŽILO BORCOV. TÍ SÚPERILI V TROCH KOLÁCH PRAVOU I ĽAVOU RUKOU V RÔZNYCH VÁHOVÝCH KATEGÓRIACH.

V PRETLÁČANÍ RUKOU ORAVCI OPÄŤ ZÍSKALI SVOJE PEVNÉ POSTAVENIE V POPREDNÝCH PRIEČKACH. ZLATO SI VYBOJOVALI BARBORA BAJČIOVÁ V KATEGÓRII JUNIORI 60 PLUS NA ĽAVÚ A PRAVÚ RUKU ČI LUKÁŠ MAJKÚT V OBOCH RUKÁCH V KATEGÓRII DO 75 KG. STANISLAV RICHTER OBSADIL PEKNÉ 5. MIESTO V KATEGÓRII JUNIORI DO 70KG PRAVÁ A ĽAVÁ RUKA.

KASPROF SECURITY LIGA SA NEODOHRÁVA IBA NA ORAVE. DRUHÉ KOLO SA BUDE KONAŤ V BARDEJOVE A TRETIE V BRATISLAVE. ORGANIZÁTORI UŽ TERAZ PREDPOKLADAJÚ BOHATÚ ÚČASŤ A KVALITNÚ ZOSTAVU SLOVENSKÝCH A ZAHRANIČNÝCH SÚPEROV.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.