MAJTROVSTVÁ SVETA SA BLÍŽIA – PRÍPRAVA DOPADLA NA VÝBORNÚ

VÝBORNÉ PODMIENKY NA TRÉNING A LADENIE FORMY AKO AJ UTUŽOVANIE KOLEKTÍVU PRED BLÍŽIACIMI SA MAJSTROVSTVAMI SVETA V MAĎARSKU. AJ TO NAŠLI ŠPORTOVCI NA REPREZENTAČNOM SÚSTREDENÍ SLOVENSKÝCH ARMWRESTLEROV, KTORÉ SA KONALO NA ORAVE.

V CROSS GYME 365 SA STRETLI BORCI S NAJSILNEJŠÍMI RUKAMI. AMBICIÓZNI SILÁCI SA SÚSTREĎOVALI HLAVNE NA ZLEPŠOVANIE SILOVÝCH SCHOPNOSTÍ. ICH MOTIVÁCIOU BOLA VÝZVA ZABOJOVAŤ O MEDIALU O TITUL MAJTRA SVETA V BUDAPEŠTI. PRÁVE FITNESCENTRUM IM POSKYTLO, VĎAKA SVOJMU VYBAVENIU, PROFESIONÁLNE ŠPORTOVÉ ZÁZEMIE.
REPREZENTAČNÉ SUSTREDENIE V ARMWRESTLINGU SA KONALO ZA PRÍTOMNOSTI DVADSAŤNÁSOBNÉHO MAJSTRA SVETA RUSTAMA BABAYEVA Z UKRAJINY. TEN OCHOTNE VYSVETĽOVAL A UKÁZAL NA SPRÁVNE TECHNICKÉ VYKONÁVANIE JEDNOTLIVÝCH ŠPECIALIZOVANÝCH CVIČENÍ A TAKISTO PORADIL ZLEPŠENIA, KTORÉ MÔŽU NÁDEJNÝM ŠPORTOVCOM VYLEPŠIŤ SVOJU FORMU.

ÚROVEŇ SILOVÝCH SCHOPNOSTÍ SI OTESTOVALI ÚČASTNÍCI V RÁMCI SILOVÝCH TESTOV AJ ZA PRÍTOMNOSTI TRÉNEROV TOMÁŠA KISSA A GABRIELA HARČARIKA.

NA BORCOV ČAKAL AJ SPARING ZA STOLOM. NA TRÉNING PRIŠLO VIAC AKO 60 REPREZENTANTOV Z POĽSKA, ČESKA, ČI RAKÚSKA. NECHÝBALI ANI MNOHÍ JUNIORSKÍ ČI SENIORSKÍ MEDAILISTI. ZVUČNÉ MENÁ ARMWRESTILINGU OKORENILI CELÉ SÚSTREDENIE. ADRENALÍNOVÉ ZÁPASY TAK POUKÁZALI NA PRIPRAVENOSŤ VIACERÝCH BORCOV.

SAMOZREJMOSŤOU BOL A AJ ČAS NA ODDYCH ČI MNOHÉ PRIATEĽSKÉ ROZHOVORY. V PROGRAME NECHÝBALA ANI PLAVBA PO ORAVSKEJ PRIEHRADE ČI NÁVŠTEVA SLANICKÉHO OSTROVA A ORAVSKÉHO MÚRU. SÚSTREDENIE TAK BOLO PRÍJEMNOU ČASŤOU PRÍPRAVY SLOVENSKÝCH ŠPORTOVCOV NA MAJSTROVSTVÁ SVETA.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.