„MALÍ MUZIKANTI“ VYCHÁDZAJÚ Z PERA TALENTOVANÝCH ORAVSKÝCH TVORCOV

NIEKEDY STAČÍ TVORIVOSŤ, ODHODLANIE ČI NADŠENIE A NA SVETE JE NOVÁ KNIHA PRE DETI. PO PRVOTINE „VESELÁ ABECEDA“ VYCHÁDZA VOĽNÉ POKRAČOVANIE S NÁZVOM „MALÍ MUZIKANTI“. AKÁSI ABECEDA HUDOBNÝCH NÁSTROJOV VYŠLA Z PERA TALENTOVANÝCH ORAVSKÝCH TVORCOV.

DETSKÁ KNIHA „MALÍ MUZIKANTI“ PONÚKA PESTRÚ PALETU HUDOBNÝCH NÁSTROJOV. OD STRUNOVÝCH CEZ DYCHOVÉ A BICIE SA MALÝ ČITATEĽ POSTUPNE VYDÁVA NA CESTU ICH OBJAVOVANIA. V ILUSTRÁCIÁCH OD MARTINA RUSNÁKA NÁSTROJE OŽÍVAJÚ A DETSKÉMU ČITATEĽOVI VYROZPRÁVAJÚ SVOJ VLASTNÝ PRÍBEH. VYŠE TRIDSAŤ NÁSTROJOV PRITOM AUTOR ZOBRAZUJE V ICH AUTENTICKEJ PODOBE.

VESELÉ BÁSNIČKY OD MÁRIE BEJDOVEJ ODHAĽUJÚ JEDNODUCHOU A PÚTAVOU FORMOU HUDOBNÝ SVET AJ TÝM NAJMENŠÍM. JEJ INTERPRETÁCIA HUDOBNÝCH NÁSTROJOV SPÁJA DETSKÝ SVET FANTÁZIE S TVORIVOSŤOU. POMOCOU RÝMOVAČIEK SA SPOLU S ČITATEĽOM VYDÁVA NEPOZNANOU ROZPRÁVKOVOU CESTOU ICH ZNOVUOBJAVENIA.

INTERAKTÍVNE SPOZNÁVANIE HUDOBNÝCH NÁSTROJOV MÔŽE BYŤ PREPOJENÍM I NA DIDAKTICKÉ METÓDY VYUŽÍVANÉ VO VÝCHOVNO-VZDELÁVACOM PROCESE. KOGNITÍVNY VÝVIN DIEŤAŤA ČASTO STIMULUJÚ PODOBNÉ PROJEKTY AKOU JE TÁTO KNIHA.

HUDOBNÚ FORMÁCIU PROSTREDNÍCTVOM NOVEJ PUBLIKÁCIE OCEŇUJÚ AJ RODIČIA, PRE KTORÝCH JE DÔLEŽITÝ PRVÝ KONTAKT DETÍ SO SVETOM HUDBY.

KNIHA „MALÍ MUZIKANTI“ TAK NIELEN DOSPELÝM, ALE HLAVNE DEŤOM UKÁŽE, AKÁ DOKÁŽE BYŤ HUDBA VESELÁ A TAJOMNÁ.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.