MÁTE CHUŤ SI DOBRE ZARYBÁRČIŤ?

MÁTE CHUŤ SI DOBRE ZARYBÁRČIŤ A ZÁROVEŇ SI DOPRIAŤ ODDYCH V SÚKROMÍ AJ S VAŠOU RODINOU?CELOŽIVOTNÝ SEN DOBRÉHO ÚLOVKU V KRÁSNOM PROSTREDÍ SI MÔŽETE SPLNIŤ AJ NA ORAVE V SÚKROMNOM RYBNÍKU ZA PÁRNICOU SMEROM NA ŽAŠKOV.

NOVOVYBUDOVANÁ RYBNÍKOVÁ OÁZA PONÚKA NÁVŠTEVNÍKOM ŠPORTOVÝ RYBOLOV S PROFESIONÁLNYM VYBAVENÍM. NÁVŠTEVNÍCI, KTORÝCH OSLOVUJE TICHO NA SAMOTE A HARMÓNIA S PRÍRODOU, TU NÁJDU PRIESTOR NA REKREAČNÚ ČINNOSŤ. NA RYBNÍKU JE MOŽNOSŤ KAPITÁLNYCH ÚLOVKOV. ULOVIŤ JE MOŽNÉ KAPRA, ŤUKU, SUMCA, ZUBÁČA ČI JESETERA. RYBOLOV JE MOŽNÉ VYKONÁVAŤ CELOROČNE. PRIPRAVENÉ JE AJ POHODLNÉ A DOSTATOČNE VEĽKÉ MÓLO NA CHYTANIE. RYBNÍK JE PRAVIDELNE A V HOJNOM MNOŽSTVE ZARYBŇOVANÝ. RYBÁRI SI MÔŽU NIELEN VLASTNORUČNE ULOVIŤ RYBY, ALE AJ TRÉNOVAŤ SVOJE MAJSTROVSTVO PRI ICH LOVENÍ.

RYBAČKU SPOJENÚ S KOMFORTOM UMOCŇUJE AJ POHODLIE UBYTOVANIA A SÚKROMIA. K DISPOZÍCII SÚ PLNE VYBAVENÉ CHATKY PRE CELÉ RODINY. AREÁL RYBNÍKA JE VHODNÝ AJ NA KÚPANIE SA. PRE DETI JE VYHRADENÁ ČASŤ JAZERA NA BEZPEČNÉ PLÁVANIE. NECHÝBAJÚ ANI ATRAKCIE PRE TÝCH NAJMENŠÍCH V PODOBE DETSKÉ IHRISKA . PRI VODE SA DÁ AJ OPEKAŤ, GRILOVAŤ A V ALTÁNKU SI NAČAPOVAŤ DOBRÉ PIVO.JE MOŽNÉ TU USPORIADAŤ RÔZNE OSLAVY, RODINNÉ STRETNUTIA ČI FIREMNÉ AKCIE. BEZPLATNÉ PARKOVANIE OSOBNÝCH AUTOMOBILOV JE K DISPOZÍCII PRIAMO V OBJEKTE RYBNÍKA.

OBRAZ, KTORÝ SA NÁVŠTEVNÍKOM BUDE MAĽOVAŤ PRIAMO PRED OČAMI, DOTVÁRAJÚ AJ LEKNÁ NA VODE S FAREBNÝMI KVETMI ČI LABUTE A KAČICE, KTORÉ DOPĹŇAJÚ ROMANTICKÚ ATMOSFÉRU PROSTREDIA. NEZANEDBATEĽNOU JE AJ ČISTOTA PROSTREDIA. NIELEN PROFESIONÁLI, ALE AJ ZAČIATOČNÍCI SI TU MÔŽU VYCHUTNÁVAŤ RYBOLOV. SÚKROMNÝ REVÍR TAK POSKYTUJE NEZABUDNUTEĽNÉ RYBÁRSKÉ ZÁŽITKY A ÚSPECHY PRE KAŽDÉHO.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.