MÓDA SO SRDCOM

 

Hotel Gobor vo Vitanovej sa  otvoril móde so srdcom. Módna prehliadka sa  tu niesla v charitatívnom duchu. Podujatie  prilákalo takmer tristo hostí. Nechýbala  medzi nimi ani známa tvár speváckej súťaže Superstar.

Atraktívnu módnu prehliadku pripravil módny salón Ferlito už tretí krát. Organizátorom  sa podarilo vyskladať ucelenú prezentáciu ležérnej športovej  ale i spoločenskej módy . Hosťom ponúkli nielen tradičnú klasiku, ale aj niektoré extravagantné modely. Salón, ktorý oblieka reálne dámy a pánov, tak predstavil svoju najnovšiu kolekciu.

 

O tom, že nešlo o obyčajnú prehliadku, svedčí aj snaha organizátorov pomáhať ľuďom v núdzi. Výťažok z podujatia darovali chorému chlapcovi.

 

Pohladením pre oko diváka boli najmä šarmantné modelky. Na pódiu sa objavili i detské modely. Zaslúžený potlesk si z móla odniesli i pánske outfity. K celkovej atmosfére večera prispelo príjemné prostredie hotela Gobor či pohostenie v podobe rôznych gurmánskych špecialít. Noblesu prehliadke priniesol i známy spevák Pavol Kovalíček. Okrem neho sa tu stretli aj ďalší milovníci módy, umenia, ale i vlasovej a vizážistickej tvorby.

 

 

 

 

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.