NAJLEPŠÍ ŠPORTOVCI PRINIESLI NA SLOVENSKO 25 MEDAILÍ

V ORAVSKEJ JASENICI OCENILI NAJSILNEJŠIE RUKY SLOVENSKA. SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA PRETLÁČANIA RUKOU TU SLÁVNOSTNE VYHLÁSILA NAJLEPŠÍCH PRETLÁČAČOV ROKA 2017. TÍ ZÍSKALI PRE SLOVENSKO SPOLU 25 MEDAILÍ V PODOBE POZORUHODNÝCH ÚSPECHOV NA MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY A MAJSTROVSTVÁCH SVETA.

V TOMTO JUBILEJNOM ROKU, KEDY ASOCIÁCIA OSLAVUJE 25 ROKOV OD ZALOŽENIA SAPR NA SLOVENSKU, OCENILI NIELEN NAJLEPŠÍCH ŠPORTOVCOV A REPREZENTANTOV, ALE AJ TÝCH, KTORÍ VÝRAZNOU MIEROU PRISPIEVAJÚ K ROZVOJU ARMWRESTLINGU NA SLOVENSKU.

OCENENIE ZA ROZVOJ ROZHODOVANIA NA SLOVENSKU V ARMWRESTLINGU SI ODNIESOL AJ MARTIN RUMAN.

NA PRESTÍŽNYCH EURÓPSKYCH A SVETOVÝCH SÚŤAŽIACH AJ TENTO ROK DOMINOVALI ŽENY. SLOVENSKÉ PRETLÁČANIE REPREZENTOVALI ÚSPEŠNÉ STÁLICE ARMWRESTILNGU AKO REBEKA MARTINKOVIČOVÁ, SNEZHANA BABAYEVA ČI LUCIA DEBNÁROVÁ.

K VEĽMI ÚSPEŠNÝM REPREZENTANTOM PRIBUDLA AJ NÁDEJNÁ A TALENTOVANÁ JUNIORKA BARBORA BAJČIOVÁ Z ORAVY.

MEDZI JUNIORMI ZAŽIARIL AJ PETER ČELEŠ, KTORÝ SI Z ME ODNIESOL ZLATÚ MEDAILU V PRAVAČKE A BRONZ V ĽAVAČKE ČÍM SA STAL NAŠÍM NAJÚSPEŠNEJŠÍM JUNIOROM. V TOMTO ROKU ZASTUPOVALI SLOVENSKO NA PRESTÍŽNYCH SÚŤAŽIACH AJ REPREZENTANTI, KTORÍ MALI ZASTÚPENIE V KATEGÓRII TELESNE ZNEVÝHODNENÝCH ŠPORTOVCOV. ŠTEFAN NEVEDEL A ŠIMON CHLPATÝ VYBOJOVALI SPOLU ŠTYRI CENNÉ KOVY.

SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA PRETLÁČANIA RUKOU AJ TAKÝMTO OCENENÍM POĎAKOVALA ÚSPEŠNÝM ŠPORTOVCOM, KTORÝCH KVALITY SVEDČIA O TOM, ŽE AJ ARMWRESTLING PRINÁŠA NA SLOVENSKO CENNÉ KOVY ZO SÚŤAŽÍ PO CELOM SVETE.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.