NEBOJA SA ÍSŤ DOPREDU

INŠPIROVAŤ SA PRIŠLI AJ POPREDNÍ ZÁSTUPCOVIA POLITICKÉHO ŽIVOTA. PRIBLIŽNE 500 MLADÝM ĽUĎOM SA V ÚVODE PRIHOVORIL PREZIDENT SR ANDREJ KISKA.

MEDZI HOSŤAMI NECHÝBALA ŽILINSKÁ ŽUPANKA ERIKA JURINOVÁ A PRIMÁTORKA TRSTENEJ MAGDALÉNA ZMARZLÁKOVÁ AKO AJ MNOHÍ ORAVSKÍ STAROSTOVIA.

KONFERENCIA K.R.O.K PONÚKLA DIVÁKOM PRÍBEHY SIEDMYCH OSOBNOSTÍ, KTORÉ SA NEBOJA ÍSŤ ZA CIEĽOM AJ NAPRIEK PREKÁŽKAM. O SVOJE SKÚSENOSTI SA PODELIL MLADÝ ORAVSKÝ MÓDNY NÁVRHÁR PAVOL DENDIS, INŠPIROVANÝ VIACERÝMI SVETOVÝMI ATELIÉRMI. 17-ROČNÁ ŠTUDENTKA DOMINIKA GEREGOVÁ, PREDSTAVILA SVOJ PROJEKT, KTORÝM POMÁHA DEŤOM NA ONKOLOGICKOM ODDELENÍ.SVET MÉDII ZASTUPOVAL ŽURNALISTA MICHAL MAGUŠINA, KTORÝ ŠTUDOVAL NA PRESTÍŽNYCH UNIVERZITÁCH V USA. NA PÓDIU VYSTÚPILI AJ JOZEF BEŇUŠKA, JAKUB ŠEVČÍK A ZUZANA VARGOVÁ.

ORGANIZÁTOR A PREDSEDA OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA V.I.A.C. – INŠTITÚT PRE PODPORU A ROZVOJ MLÁDEŽE, BRANISLAV KOŽUCH, VYJADRIL POĎAKOVANIE ZA VYSOKÚ ÚČASŤ NÁVŠTEVNÍKOV A TAKISTO ICH POVZBUDIL K TVORIVOSTI VO SVOJICH ŽIVOTOCH.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.