NOVÁ ORAVSKÁ RARITA NADCHNE MNOHÝCH ŠPORTOVCOV

ŠPORTOVÝCH NADŠENCOV NA ORAVE UŽ ROK FORMUJE ŠPIČKOVO VYBAVENÉ ŠPORTOVÉ ŠTÚDIO KASPROF SECURITY CROSS GYM 365 VO VAVREČKE. MAJITEĽ A ÚSPEŠNÝ ŠPORTOVEC PETER KASAN PRIŠIEL S ĎALŠOU NOVINKOU. OKREM PLNE VYBAVENEJ FITNESS POSILŇOVNE PRIBUDLA NOVÁ ZÁPASNÍCKA KLIETKA. NA TAKMER 500 METROV ŠTVORCOVÝCH SI MÔŽU NÁVŠTEVNÍCI DAŤ NIELEN CROSSFIT VO FIT ZÓNE KOMBINUJÚC RÔZNE TRÉNINGOVÉ METÓDY A NÁRADIE, ALE AJ NADŠENCI PRE NAJTVRDŠIU A NAJEXTRÉMNEJŠIU FORMU BOJOVÝCH ŠPORTOV TU MÔŽU TRÉNOVAŤ NA PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI.

KLASICKÝCH POSILŇOVNÍ A FITNESS CENTIER JE NA ORAVE DOSŤ. CHÝBAL VŠAK PRIESTOR ŠPECIALIZOVANÝCH NA BOJOVÉ ŠPORTY. A PRÁVE TOTO JE MOŽNÉ NÁJSŤ POD JEDNOU STRECHOU. KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ OBJEKT S MODERNÝM VYBAVENÍM V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ JE K DISPOZÍCII 24 HODÍN DENNE POČAS CELÉHO ROKA. PEKNÁ VÍZIA, KTORÁ NABRALA REÁLNE KONTÚRY. ZÁPASNÍCKU KLIETKU POKRSTILI ZA PRÍTOMNOSTI MNOHÝCH VÝZNAMNÝCH ORAVSKÝCH ŠPORTOVCOV A POZVANÝCH HOSTÍ.

NEMOHOL CHÝBAŤ PRVÝ ZÁPAS SLOVENSKÝCH A POĽSKÝCH FIGHTEROV. MMA ZÁPASNÍCI PREDVIEDLI VÝBORNÉ ŠPORTOVÉ NASADENIE A UKÁZALI, ŽE AJ TENTO ŠPORT SI NA ORAVE NAŠIEL PRIAZNIVCOV.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*