NOVÁ ORAVSKÁ RARITA NADCHNE MNOHÝCH ŠPORTOVCOV

SNOM KAŽDÉHO ŠPORTOVCA JE TRÉNOVAŤ V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ VYBAVENOM PROFESIONÁLNYM NÁRADÍM. VĎAKA NOVÉMU FITNESCENTRU V NÁMESTOVE SA SNY MNOHÝCH SILÁKOV MÔŽU SPLNIŤ. JEHO RARITOU JE AJ OTVÁRACIA DOBA, KTORÁ BUDE NEPRETRŽITÁ 24 HODÍN DENNE POČAS CELÉHO ROKA.
MAJITEĽ NOVÉHO FITNESCENTRA, PETER KASAN, KTORÝ JE AJ VICEMAJSTER SVETA, VIE UŽ SVOJE O ZNÁMOM MOTTE: „ŠAMPIONÓNOM SA NENARODÍTE, ŠAMPIÓNOM SA STANETE.“ SPOLU S MAJSTROM SVETA, ĽUBOMÍROM JAGNEŠÁKOM, V RÁMCI KASPROF SECURITY LIGY VYCHOVALI VIACERÝCH ÚSPEŠNÝCH SLOVENSKÝCH REPREZENTANTOV HLAVNE V OBLASTI ARMWRESTLINGU, KU KTORÉMU POSTUPNE PRIDALI AJ ZMIEŠANÉ BOJOVÉ UMENIE.

KASPROF SECURITY CROSS GYM 365 SA NACHÁDZA V NÁMESTOVE, V AREÁLI STARÉHO PUNCHU SMEROM NA VAVREČKU. JEHO ROZLOHA JE 180 M2 A JEHO SÚČASŤOU SÚ PROGRESÍVNE STROJE A NÁRADIA. STARÁ BUDOVA A NEVYUŽITÉ PRIESTORY SA TAK ZMENILI NA ŠPIČKOVO VYBAVENÉ ŠPORTOVÉ ŠTÚDIO, KTORÉHO NEODMYSLITEĽNÝM PRVKOM JE AJ CROSSFIT ZÓNA. ŠPORTOVCI TAK MÔŽU ROZVÍJAŤ NIELEN SVOJU SILU, ALE I KONDÍCIU, KOMBINUJÚC RÔZNE TRÉNINGOVÉ METÓDY A NÁRADIE.

NOVÉ MODERNE VYBUDOVANÉ PRIESTORY SI PRIŠLI POZRIEŤ AJ ŠPORTOVÍ NADŠENCI ČI RODINNÍ PRÍSLUŠNÍCI. SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ZAHÁJILI SVOJIM PRÍHOVOROM PETER KASAN A ĽUBOMÍR JAGNEŠÁK. PO PRESTRIHNUTÍ PÁSKY SI AJ PRÍTOMNÍ MOHLI VYSKÚŠAŤ JEDNOTLIVÉ STROJE.

VŠETCI NADŠENCI KULTURISTIKY, FITNESS, ARMWRESTLINGU A BOJOVÝCH ŠPORTOV SÚ POZVANÍ DO NOVÉHO FITNESCENTRA, KTORÉ BUDE SPRÍSTUPNENÉ AJ ŠIROKEJ VEREJNOSTI UŽ DO JANUÁRA BUDÚCEHO ROKA.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*