OBEC MÚTNE SA STARÁ O ZDRAVIE SVOJICH OBYVATEĽOV

PROFESIONALITA, BEZBOLESTNÉ OŠETRENIE A ĽUDSKÝ PRÍSTUP SÚ SAMOZREJMOSŤOU V NOVEJ STOMATOLOGICKEJ AMBULANCII V MÚTNOM. SAMOSPRÁVA TAK ROZŠIRUJE MOŽNOSTI A DOSTUPNOSŤ KU KVALITNEJ ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI MIESTNYM OBYVATEĽOM.

PO TAKMER ŠTYROCH STOROČIACH EXISTENCIE OBCE, NAJMÄ VĎAKA STAROSTOVI MARIÁNOVI MURÍNOVI, TU BUDÚ PRACOVAŤ STOMATOLÓGOVIA. OBEC POSKYTLA MODERNÉ PRIESTORY V ZREKONŠTRUOVANEJ BUDOVE HASIČSKEJ ZBROJNICE A ROZŠÍRILA TAK OKRUH POSKYTOVANÝCH ZDRAVOTNÍCKYCH SLUŽIEB.

NOVÁ AMBULANCIA POSKYTUJE PACIENTOM KOMPLEXNÉ STOMATOLOGICKÉ OŠETRENIE. ZÁKLADNÁ A ESTETICKÁ STOMATOLÓGIA, STOMATOCHIRURGIA ČI ZUBNÉ IMPLANTÁTY, TO SÚ LEN ČASŤOU Z PROFESIONÁLNYCH MOŽNOSTÍ, KTORÉ PACIENTI NÁJDU POD JEDNOU STRECHOU.

V AMBULANCII, KTORÁ JE POBOČKOU JEDNOU Z NAJVÄČŠÍCH STOMATOLOGICKÝCH SÚKROMNÝCH KLINÍK NA ORAVE SO STREDISKOM V ZÁKAMENNOM, SA NACHÁDZA MODERNÉ VYBAVENIE SO ŠPIČKOVÝMI TECHNOLÓGIAMI.

ZA ÚČASTI VIACERÝCH HOSTÍ STOMATOLOGICKÉ PRACOVISKO SLÁVNOSTNE ODOVZDALI DO UŽÍVANIA NIELEN MIESTNYM OBYVATEĽOM, ALE AJ VŠETKÝM ORAVČANOM.

ZDRAVOTNÍCKE SLUŽBY POSKYTUJÚ ODBORNÍCI POČAS PRACOVNÝCH DNÍ OD 7.00 DO 15.00 HOD. S PLNOU PODPOROU OBCE A S CIEĽOM PRIBLÍŽIŤ SA SVOJIM KLIENTOM A PONÚKNUŤ IM TÚ NAJLEPŠIU ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ TU PLÁNUJÚ V BLÍZKEJ BUDÚCNOSTI ROZŠÍROVAŤ STOMATOLOGICKÉ SLUŽBY.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.