ORAVSKÝ AKORDEONISTA POSÚVA HRANICE HUDOBNÉHO SVETA

SO SVOJIM PRVÝM CD ALBUMOM PRICHÁDZA NADANÝ AKORDEONISTA TOMÁŠ VALIČEK. RODÁK Z NÁMESTOVA POSÚVA HRANICE AKORDEÓNU DO INEJ ROVINY, ČO SÚČASNÝ HUDOBNÝ SVET V MNOHOM OBOHATÍ.

MLADÝ HUDOBNÍK UŽ VIACKRÁT OKÚSIL VAVRÍN VÍŤAZSTVA NA RÔZNYCH MEDZINÁRODNÝCH PRESTÍŽNYCH AKORDEÓNOVÝCH SÚŤAŽIACH. KONCERTOVAL AJ SO ZNÁMYMI LEGENDAMI PO CELOM SVETE. NECHÝBA MU TALENT, ODHODLANIE A MUZIKÁLNOSŤ.

NA ORAVSKEJ HUDOBNEJ SCÉNE SA PREDSTAVIL AJ PROSTREDNÍCTVOM KONCERTU, KDE VYSTÚPIL NIELEN AKO SÓLISTA. SPOLU S KAPELOU ZAHRALI KLASIKU, ALE AJ ARANŽMÁNY LEGENDÁRNYCH SLOVENSKÝCH A ZAHRANIČNÝCH SKLADIEB, KTORÝM DAL AKORDEÓN NOVÝ ROZMER A PONÚKOL MNOŽSTVO NEČAKANÝCH ZVUKOVÝCH KOMBINÁCIÍ. SPOLOČNE PREDVIEDLI FANTASTICKÚ HUDOBNÚ KULISU, KTORÁ OSLOVILA KAŽDÚ VEKOVÚ KATEGÓRIU.

SVOJE PÔSOBENIE V HUDOBNEJ BRANDŽI POSÚVA MLADÝ HUDOBNÍK NEUSTÁLE DOPREDU. SVEDČÍ O TOM AJ NOVÝ ALBUM, KTORÝ NAHRAL VĎAKA NAHRÁVACIEMU ŠTÚDIU TOMÁŠA BALÁKA. SVOJOU ZVUKOVOU PRODUKCIOU PREDSTAVUJÚ NIEČO VÝNIMOČNÉ.

NA SCÉNU PRICHÁDZA ZVUK AKORDEÓNU V PLNEJ KRÁSE S MNOŽSTVOM HUDOBNÝCH VARIÁCIÍ VYTVÁRAJÚCICH HARMÓNIU A NEČAKANÉ HUDOBNÉ MOŽNOSTI. POSLUCHÁČ SI MÔŽE ODNIESŤ NEZABUDNUTEĽNÝ UMELECKÝ ZÁŽITOK.
SÚČASŤOU PODUJATIA BOL AJ KRST NOVÉHO DIELA.
SKLADBAMI Z CD ALBUMU SI TOMÁŠ VALIČEK ZÍSKAL MNOHÝCH POSLUCHÁČOV, O ČOM SVEDČILI AJ POZITÍVNE HLASY OD PUBLIKA NA KONCERTE V KULTÚRNOM DOME V NÁMESTOVE. TO SVOJIM POTLESKOM ATMOSFÉRU VYSTÚPENIA UMOCNILO.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.