Zlé časy v El Royale

Kedy:
12. október 2018 @ 18:00
2018-10-12T18:00:00+02:00
2018-10-12T18:15:00+02:00
Kde:
Dom Kultúry Námestovo
029 01 Námestovo
Slovensko
Vstupné / Štartovné:
5€
Zlé časy v El Royale @ Dom Kultúry Námestovo | Námestovo | Žilinský kraj | Slovensko

Réžia: Drew Goddard  •  Scenár: Drew Goddard  •  Kamera: Seamus McGarvey  •  Hudba:Michael Giacchino  •  Hrajú: Jeff Bridges, Chris Hemsworth, Jon Hamm, Dakota Johnson, Nick Offerman, Cailee Spaeny, Lewis Pullman, Cynthia Erivo, Mark O’Brien, Manny Jacinto, Jonathan Whitesell, Alvina August, John Specogna, Bethany Brown, Sarah Smyth

Niekoľko cudzincov sa stretne v zašlom hoteli s názvom El Royale. Nemajú nič spoločného okrem tajomstiev, ktoré každý z nich skrýva. A kedysi vychytený hotel má tiež vlastnú, veľmi temnú minulosť. Film Zlé časy v El Royale režíroval a scenár k nemu napísal Drew Goddard, ktorý stojí za filmami ako Marťan alebo Chata v horách. Pod jeho vedením vo filme excelujú herecké hviezdy ako Jeff Bridges, Chris Hemsworth alebo Dakota Johnson.

Hotel El Royale leží neďaleko jazera Tahoe a prechádza priamo cez neho hranica dvoch amerických štátov, Nevady a Kalifornie. Hostia si tak môžu vybrať izbu buď v Nevade alebo v Kalifornii a porušovať či dodržiavať zákony jedného alebo druhého. Tento hollywoodskými celebritami kedysi obľúbený hotel má svoje slávne časy dávno za sebou. Jeho slávu pripomínajú len čiernobiele fotografie slávnych hostí na stenách, chátrajúci luxusný interiér, veľký jukebox so starými šlágrami a neurotický zamestnanec, ktorý sám všetko udržuje v chode.

Keď sa v jednom dni v hoteli zíde päť hostí, je to podozrivé. Kňaz, soulová speváčka, dve mladé dievčatá a niekto, kto na prvý pohľad vyzerá ako obchodný cestujúci. Podozrivým je aj hotel El Royale, ktorý nielen vo svojich stenách ale aj pod podlahou ukrýva mnohé tajomstvá. S príchodom noci a ďalších nepozvaných hostí bude mať každý z prítomných v El Royale aspoň jednu šanci na vlastné vykúpenie, predtým než sa všetko odoberie do horúcich pekiel.

Rok výroby: 2018
Dátum lokálnej premiéry: 11. október 2018

Krajina pôvodu:

  • USA

https://www.youtube.com/watch?v=Bb95ZPF-HYA

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.