PRVÁ TALKSHOW NA ORAVE MALA JASNÝ CIEĽ – PRINIESŤ INŠPIRATÍVNE PRÍBEHY

ŤAŽKÝ ŽIVOTNÝ PRÍBEH POZNAČENÝ HOLOKAUSTOM, ADRENALÍNOVÉ ZÁŽITKY NEBEZPEČNÝCH EXPEDÍCIÍ AKO AJ SVETOVÉ ŠPORTOVÉ ÚSPECHY A NEFALŠOVANÝ HUMOR. AJ TO PRINIESLA PRVÁ TALKSHOW NA ORAVE. HOSTIA MLADÉHO A ÚSPEŠNÉHO NÁMESTOVČANA, JAKUBA PTAČINA, PREDSTAVILI SVOJE INŠPIRATÍVNE PRÍBEHY.

SVEDECTVO EVY MOSNÁKOVEJ BOLO PLNÉ ZÁŽITKOV O PRENASLEDOVANÍ POČAS VOJNY, NEPRIAZNI KOMUNISTICKÉHO REŽIMU, ALE AJ O SILE DOBRA A PRIATEĽSTVA.

O CESTE ZA HISTORICKÝM TITULOM MAJSTROV SVETA V HOKEJI A NEOPAKOVATEĽNÝCH ŠPORTOVÝCH MOMENTOCH HOVORIL SLOVENSKÝ TRÉNER JÁN FILC.

MEDZI HOSŤAMI NECHÝBAL ANI HOROLEZEC A HORSKÝ VODCA VLADIMÍR ZBOJA, KTORÝ POKORIL NAJVYŠŠIE VRCHOLY ŠIESTICH KONTINENTOV.

SOBOTNÝ VEČER SPREVÁDZALO AJ STAND-UP VYSTÚPENIE. JAVISKO PATRILO KOMIČKE LUJZE GARAJOVEJ SCHRAMEKOVEJ, KTORÁ SA POSTARALA O ZÁBAVU.

PRVÚ TALKSHOW NA ORAVE PRIPRAVILI POD VEDENÍM SLOVENSKÉHO MARKETÉRA A GRAFICKÉHO DIZAJNÉRA, JAKUBA PTAČINA, MLADÍ AKTIVISTI. NA HORNEJ ORAVE PRED DVOMA ROKMI SPOLOČNE INICIOVALI PROJEKT NÁMESTOVO BUDÚCNOSTI.

VYPREDANÁ SÁLA NÁMESTOVSKÉHO KULTÚRNEHO DOMU SVEDČILA O VYSOKOM ZÁUJME NÁVŠTEVNÍKOV. ORGANIZÁTORI AJ PRETO PRIPRAVUJÚ V MÁJI ĎALŠIE POKRAČOVANIE TALKSHOW SO ZAUJÍMAVÝMI HOSŤAMI.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.