fbpx

PRIESTOR PRE VAŠU REKLAMU

PROPAGÁCIA PODUJATIA
Spropagujte Vaše podujatie cez naše kanály (televízia, TV portál, facebook, istagram). Zasiahnete najširšie publikum v regióne.
Nemáte k dispozícii grafiku, webstránku, facebook či instagram?
Nevadí, pomôžeme Vám!

KOMERČNÁ TV SPRÁVA
Reportáž je televíziou redakčne vytvorený PR príbeh o dĺžke cca. 120 – 180 sec, ktorý je ako reklamný produkt vysoko akceptovaný divákmi a má vynikajúci ohlas. Môže týkať akejkoľvek témy, ku ktorej Vaša firma vie odprezentovať aktuálne trendy v danej oblasti. Reportáž prídeme natočiť priamo do Vašej firmy.

SPONZORING RELÁCIE
Vaša firma bude prezentovaná ako exkluzívny partner televízie a jej programu v 5-15 sekundovom videu na začiatku a konci relácie s oznamom: „SPONZOROM RELÁCIE JE“. Aktuálne Vám ponúkame sponzoring týchto relácii: Garáž TV, Dokument, Počasie, Rybárska TV, Bývajme bezpečne, Hudobné klipy, Bez komentára, Zdravo, Relácia o varení, Bezbúdovci, Diskusia

REKLAMNÝ SPOT
Oslovte a získajte nových klientov prostredníctvom videa, ktoré je aktuálne najpopulárnejším komunikátom. Nemáte k dispozícii reklamný spot? Nevadí, vyrobíme Vám ho! Odvysielame buď Váš hotový reklamný spot alebo Vám ho vyrobíme za veľmi prijateľné ceny.

INZERCIA
Hľadáte zamestnancov?
Ponúkate prácu?
Predávate dom, byt alebo auto?
Pošlite nám text svojho inzerátu (príp. fotografiu) a o ostatné sa postaráme.

Naši klienti