SPOLOČNOSŤ VISTEON OSLÁVILA PRVÉ VÝROČIE S RODINAMI

SPOLOČNOSŤ VISTEON ELECTRONICS SLOVAKIA PÔSOBÍ NA ORAVE UŽ JEDEN ROK. JEJ MATERSKÝM MESTOM, VZHĽADOM NA LOGISTICKY STRATEGICKÚ POZÍCIU, SA STALO NÁMESTOVO. VISTEON TU ZAMESTNÁVA VIAC AKO 500 ZAMESTNANCOV.

FIRMA MÁ SVOJE ZÁVODY V SEVERNEJ A JUŽNEJ AMERIKE, ÁZII A EURÓPE. VO SVETE PREVÁDZKUJE 23 VÝVOJOVÝCH A 13 ZÁKAZNICKYCH CENTIER, 26 VÝROBNÝCH ZÁVODOV S VIAC AKO 11 000 ZAMESTNANCAMI. ZÁROVEŇ JE VEDÚCIM DODÁVATEĽOM DIELOV V OBLASTI RIADIACEJ ELEKTRONIKY PRE AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL. JEJ HLAVNÝM CIEĽOM JE POSKYTOVAŤ INOVATÍVNE, VYSOKOKVALITNÉ PRODUKTY V OBLASTI AUTOMOBILOVEJ ELEKTRONIKY. NÁMESTOVSKÍ ZAMESTNANCI VYRÁBAJÚ PRODUKTY PRE NAJVÝZNAMNEJŠÍCH VÝROBCOV AUTOMOBILOV NA SVETE.

NA PLOCHE 7 500 M2 PREBIEHA VÝROBA PARALELNE NA 20 MONTÁŽNYCH ASSEMBLY LINKÁCH A 3 SMT LINKÁCH. NA TÝCHTO LINKÁCH SA VYRÁBAJÚ PRÍSTROJOVÉ DOSKY AUTOMOBILOV AKO I DOSKY PLOŠNÝCH SPOJOV PRE NIEKTORÉ PROJEKTY.

PRVÉ VÝROČIE SVOJEJ EXISTENCIE FIRMA AJ PATRIČNE OSLÁVILA. PRE SVOJICH ZAMESTANCOV PRIPRAVILA DEŇ RODINY.

OKREM SÚŤAŽÍ A ATRAKCIÍ PRE DETI ČI KULTÚRNEHO PROGRAMU PRIPRAVILI AJ PREHLIADKU ZÁVODU. NÁVŠTEVNÍCI SI POZRELI VÝROBNÉ PRIESTORY. PROGRAM SPESTRILI I HASIČI A POLICAJTI. ATRAKTÍVNOU PRE ÚČASTNÍKOV BOLA I TOMBOLA S HODNOTNÝMI CENAMI.

NEUSTÁLA INOVÁCIA A ZVYŠOVANIE KVALITY SÚ PRE VISTEON DÔLEŽITÉ. FIRMA PRETO PLÁNUJE V BUDÚCNOSTI VYBUDOVAŤ ĎALŠIE LINKY A VSTREKOVACIE LISY.

Z NÁMESTOVA PRE TV ORAVIA MONIKA HURÁKOVÁ

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*