ŠPORTOVÁ AKADÉMIA MATEJA TÓTHA BUDE AJ NA ORAVE

„ATLETIKA MI NEVZALA NIČ, NAOPAK, DALA MI VŠETKO, ČÍM SOM!“ PRÁVE ZA TÝMTO VÝROKOM STOJÍ OLYMPIJSKÝ VÍŤAZ A MAJSTER SVETA MATEJ TÓTH. ÚSPEŠNÝ ŠPORTOVEC ZALOŽIL ŠPORTOVÚ AKADÉMIU MATEJA TÓTHA, KTORÁ PONÚKA NOVÚ CELOROČNÚ AKTIVITU PRE DETI SO ZAMERANÍM NA VŠEOBECNÚ POHYBOVÚ PRÍPRAVU. PROJEKT NAŠIEL SVOJE MIESTO AJ NA ORAVE. ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU V ZUBROHLAVE TAKISTO OŽILA ŠPORTOVOU AKADÉMIOU.

POD ODBORNÝM VEDENÍM PROFESIONÁLNEHO TÍMU VYSKÚŠALO TRÉNING TAKMER 100 DETÍ Z MATERSKEJ ŠKOLY A 130 DETÍ PRVÉHO STUPŇA ZÁKLADNEJ ŠKOLY.

S PREPRACOVANOU METODIKOU PRINIESLI UKÁŽKU KOMPLEXNÉHO PROGRAMU, KTORÝ JE ZAMERANÝ NA POHYBOVÚ VÝCHOVU. SÚBOR CVIČENÍ SA OPIERA O INOVATÍVNE METÓDY, V KTORÝCH TVORCOVIA PROGRAMU SKĹBILI NAJNOVŠIE POZNATKY ZO ŠPORTOVÉHO TRÉNINGU DETÍ S POZNATKAMI Z FYZIOTERAPEUTIE, VÝVOJOVEJ KINEZIOLÓGIE A DETSKEJ PSYCHOLÓGIE. TAKISTO DBAJÚ NA KVALITU POHYBU, ZDRAVÝ VÝVOJ DIEŤAŤA A CELKOVÚ RADOSŤ Z POHYBU.

ŠPORTOVÉ NADŠENIE DETÍ PRIŠIEL PODPORIŤ AJ OLYMPIJSKY VÍŤAZ MATEJ TÓTH. V RÁMCI BESEDY ŽIAKOM POROZPRÁVAL O SVOJICH ÚSPECHOCH NA OLYMPIÁDE, ALE AJ O NÁMAHE, KTORÁ SA ZA VÍŤAZSTVOM UKRÝVA.

DO ŠPORTOVEJ AKADÉMIE, KTORÁ MÁ ZA SEBOU PRVÉ MESIACE, SA UŽ ZAPOJILI DESIATKY ŠKÔL A STOVKY DETÍ Z CELÉHO SLOVENSKA.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.