SRDCOM VYTVÁRA MÓDU

 

MÓDNY NÁVRHÁR SO SRDCOM. AJ TAKTO NAZÝVAJÚ ĽUDOVÍTA FERLEŤJAKA Z TRSTENEJ. UŽ NIEKOĽKO ROKOV SA VENUJE MÓDE A TVORBE EXKLUZÍVNYCH MÓDNYCH VYCHYTÁVOK PRE ŽENY A MUŽOV. SVOJU TVORBU PREZENTOVAL AJ NA MÓDNEJ PREHLIADKE V HOTELI GOBOR VO VITANOVEJ.
AKTUÁLNE MÓDNE HITY SALÓNU FERLITO UVIEDLA PRÍTOMNÝCH DO SVETA NAJNOVŠÍCH TRENDOV. KOLEKCIA PONÚKLA MODELY, Z KTORÝCH SÁLALA ČISTÁ EMÓCIA. ICH VZDUŠNOSŤ, FAREBNOSŤ A NADČASOVOSŤ BOLA VYVÁŽENÁ PRAKTICKOSŤOU. FAREBNÉ LADENIE A STRIHY NAVODILI ATMOSFÉRU LETA, A ZÁROVEŇ PODČIARKLI OSOBNOSŤ A ŠARM MODELOV. EXKLUZIVITU MÓDNEJ SHOW PODČIARKLI EXTRAVAGANTNÉ KÚSKY, KTORÉ BOLI PLNÉ KVETOV A NEŽNEJ ŽENSKEJ ROMANTIKY.
NIELEN LÁSKA K MÓDE, ALE I SNAHA POMÁHAŤ ĽUĎOM V ŤAŽKÝCH ŽIVOTNÝCH SITUÁCIACH VIEDLA ORGANIZÁTOROV K PRÍPRAVE PODUJATIA. PREHLIADKA MALA NAJMÄ CHARITATÍVNY ROZMER. TENTO ROK SA ORGANIZÁTORI ROZHODLI FINANČNE PODPORIŤ MALÚ ELIŠKU Z KRUŠETNICE A POMÔCŤ JEJ S REHABILITÁCIAMI V ADELI MEDICAL CENTRE.
ŠPECIÁLNYM HOSŤOM VEČERA BOLA ENERGIOU PREKYPUJÚCA EVA MÁZIKOVÁ, PRI KTOREJ TO V OBECENSTVE DOSLA VRELO.
SUROVY ZABER Z VYSTUPENIA- DAJ NIECO PO PREHLIADKE CO SPIEVALA
MILOVNÍCI MÓDY SI ODNIESLI AJ TENTO ROK NEZABUDNUTEĽNÝ ZÁŽITOK. SALÓN PONÚKOL MÓDNU KOLEKCIU, KTORÁ SA SVOJOU JEDINEČNOSŤOU A KVALITOU VYROVNÁVA PRESTÍŽNYM ZNAČKÁM. MILOVNÍČKAM LUXUSU UKÁZAL NAOZAJ ORIGINÁLNE KÚSKY.
V NEUSTÁLE SA OBNOVUJÚCEJ KOLEKCII SALÓNU FERLITO SI TAK AJ NÁROČNÍ ZÁKAZNÍCI KAŽDEJ VEKOVEJ KATEGÓRIE NACHÁDZAJÚ PRE SEBA PRÍLEŽITOSTNÉ ČI KAŽDODENNÉ OBLEČENIE.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.