STRANA SIEŤ JE OTVORENÁ RODINÁM

MIMOPARLAMENTNÁ STRANA SIEŤ V RÁMCI SVOJICH KULTÚRNYCH PODUJATÍ „LETO SO SIEŤOU“ NAVŠTÍVILA AJ ORAVSKÚ OBEC RABČA. NÁVŠTEVNÍCI SI MOHLI VYCHUTNAŤ NIELEN ZÁBAVNÝ PROGRAM, ALE SA AJ POROZPRÁVAŤ O VÁŽNEJŠÍCH SPOLOČENSKÝCH TÉMACH.

AKCIA BOLA URČENÁ NAJMÄ PRE RODIČOV S DEŤMI . STRETNUTIE S VEREJNOSŤOU VYUŽILI HLAVNÍ PREDSTAVITELIA SIETE NA OSOBNÝ ROZHOVOR, NAKOĽKO SA PRESADZUJÚ ZA PRAKTICKÉ SOCIÁLNE RIEŠENIA PRE RODINY. ZMAPOVAŤ ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ REGIÓNU, AKO AJ POSKYTNÚŤ MOŽNÉ RIEŠENIA, TAK MOHLI VĎAKA OTVORENÝM ROZHOVOROM.

MIESTNA ŠPORTOVÁ HALA BOLA PREPLNENÁ. VYSOKÁ ÚČASŤ PREKVAPILA AJ SAMOTNÝCH ORGANIZÁTOROV. PRE STOVKY ÚČASTNÍKOV BOLO, OKREM DIVADLA, PRIPRAVENÉ AJ VYSTÚPENIE SPEVÁČKY MÁRIE ČÍROVEJ. NAJMENŠÍM DEŤOM SA VENOVALI PROFESIONÁLNI ANIMÁTORI. TVORIVÉ AKTIVITY DOPĹŇALI NAFUKOVACIE ATRAKCIE ČI SKRÁŠĽOVACÍ KÚTIK PRE ŽENY. PREKVAPENÍM BOLI AJ RÔZNE DARČEKOVÉ PREDMETY, KTORÉ VŠAK S POĽUTOVANÍM ORGANIZÁTOROV, V DÔSLEDKU VYSOKEJ NÁVŠTEVNOSTI , NEDOSTAL KAŽDÝ. NECHÝBALO VŠAK OBČERSTVENIE V PODOBE NÁPOJOV A RÔZNYCH ŠPECIALÍT.

ÚČASTNÍCI MOHLI VYJADRIŤ SVOJ NÁZOR NA VEREJNÉ DIANIE AJ SVOJIM PODPISOM POD PETÍCIU SIETE, KTORÁ STÁLE PREBIEHA.

O autorovi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.