Reklamný spot

Reklamný spot je klasická forma televíznej reklamy. Je vhodný najmä pre propagáciu časovo ohraničených akcií /podujatia, produktové akcie, výpredaje/. Reklamný spot je vysielaný v reklamnom bloku TV ORAVIA medzi jednotlivými reláciami.

Ponúkame odvysielanie dodaného reklamného spotu, ale taktiež možnosť výroby Vášho spotu za veľmi prijateľné ceny. Na výber máte dve cenové alternatívy, a to:

1. GRAFICKÁ REKLAMA, ktorá je z výrobného, časového a finančného hľadiska je menej náročná. Pre realizáciu postačí niekoľko fotografií v elektronickej forme, Vaše logo a návrh textu. Cena za výrobu spotu od 30,- € bez DPH.

2. VIDEO REKLAMA – vyžaduje si video produkciu a postprodukciu. Uplatňujeme postup od osobného stretnutia, vytvorenia scenára, cez natáčanie až po odsúhlasenie finálnej podoby reklamného spotu. Cena za výrobu spotu od 150,- € bez DPH.


ODVYSIELANIE

Cena za 1 odvysielanie 30 sec. reklamného spotu je: 9,90 € bez DPH.

Množstevné zľavy: 30 a viac odvysielaní spotu v priebehu 1 mesiaca – množstevná zľava 20 %, 90 a viac odvysielaní spotu v priebehu 1 mesiaca – množstevná zľava 40 %, 180 a viac odvysielaní spotu v priebehu 1 mesiaca – množstevná zľava 60 %.


UKÁŽKA NAMI VYROBENEJ GRAFICKEJ REKLAMY


 

V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte cez formulár nižšie, príp. telefonicky na t.č. 0905 571 618.


captcha